За рік США та союзники заморозили понад $58 млрд російських активів

Частина заморожених коштів вже пішла на допомогу Україні.

10.03.2023
За рік США та союзники заморозили понад $58 млрд російських активів
Фото: умовне

Про це повідомило Міністерство фінансів США.

Зазначається, що за рік повномасштабного вторгнення члени Цільової групи російських еліт, довірених осіб та олігархів (REPO) успішно заблокували або заморозили активи росіян, які потрапили під санкції, на суму понад 58 млрд доларів, відстежили такі активи росії по всьому світу та обмежили доступ підсанкційних громадян рф до міжнародної фінансової системи. 

Зокрема, активи Центрального банку росії та російського фонду національного добробуту в юрисдикції США залишалися знерухомленими та не можуть використовуватися для підтримки військових дій рф проти України.

Міжнародна група з блокування майна підсанкційних росіян об’єднує зусилля урядів США, Австралії, Великої Британії, Німеччини, Італії, Канади, Франції, Японії та Європейської комісії. Вона була створена 17 березня 2022 року. Крім грошей на рахунках, група заморозила кілька яхт російських мільярдерів, їхні будинки та предмети мистецтва, що їм належать.

Нагадаємо, Генпрокурор США дозволив першу передачу конфіскованих російських коштів на користь України.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.