ЗСУ під Кремінною знищили два ворожі танки “Владімір”

Воїни 95-ї бригади спільно з бійцями Нацгвардії лише за один день знищили одразу два ворожі танки Т-90, які намагалися штурмувати позиції десантників під Кремінною на Луганщині.

23.02.2023
ЗСУ під Кремінною знищили два ворожі танки “Владімір”
Скріншот

Про це повідомляє командування десантно-штурмових військ.

“Як добре починали, з пропагандистками сюжетами про потужні броньовані машини, а врешті-решт вони разом з екіпажами пішли на добриво”, – йдеться в повідомленні.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.