Війська рф використовують радянські танки через нестачу бойової техніки – британська розвідка

рф перекидає на фронт Т-62 і БТР-50, яким вже близько 60 років.

06.03.2023
Війська рф використовують радянські танки через нестачу бойової техніки – британська розвідка
Фото: умовне

Про це повідомляє розвідка Великої Британії. 

У відомстві зазначають, що навіть підрозділи 1-ї гвардійської танкової армії, яка, як вважається, є елітою армії рф, будуть переоснащені Т-62, щоб компенсувати втрати у техніці, яких зазнали окупаційні війська.

За даними британської розвідки, останніми днями російські бронетранспортери БТР-50, вперше прийняті на озброєння у 1954 році, також вперше були помічені в Україні.

З літа 2022 року приблизно 800 танків Т-62 було знято зі зберігання, і деякі з них отримали модернізовані прицільні системи, які, можливо, підвищать їхню ефективність у нічний час.

“Проте, обидва ці старовинні типи транспортних засобів матимуть безліч вразливих місць на полі бою, у тому числі через відсутність сучасної реактивної броні”, – підкреслюють у розвідці Британії.

Нагадаємо, у Волновасі росіяни змушують студентів ремонтувати пошкоджену техніку.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.