У Криму заарештували трьох людей, які співали “Ой у лузі червона калина”

Трьом кримчанам сумарно призначили 36 діб арешту.

28.12.2022
У Криму заарештували трьох людей, які співали “Ой у лузі червона калина”
Фото: умовне

В окупованому Криму заарештували трьох мешканців села Золоте поле за те, що вони публічно слухали українську музику. Про це повідомляється на сайті так званого суду, передає ТСН.

11 грудня біля місцевої крамниці троє місцевих жителів, як мовиться в матеріалі справи, “слухали і голосно співали пісні українських націоналістів, тим самим висловлювали свою незгоду з діями” російської армії.

Їм призначили 11, 12 та 13 діб арешту. Двоє затриманих також отримали штрафи – 30 та 35 тисяч рублів.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.