Російські вдови закликають провести масштабну мобілізацію

Вони просять путіна заборонити виїзд чоловіків за кордон.

03.01.2023
Російські вдови закликають провести масштабну мобілізацію
Фото: умовне

Про це йдеться в одному з російських телеграм-каналів. 

“Ми – солдатські вдови росії. Ми ті, хто не ховав за своїми спідницями своїх чоловіків. Ми ті, хто на все готовий заради нашої великої перемоги”, – йдеться в опублікованому тексті. 

Автори зазначають, що “проти росії об’єдналося все світове зло” у вигляді західного світу. Тож вони закликають президента росії провести масштабну мобілізацію, яка “буде відповідати тій ситуації, яка склалася на наших кордонах”. 

“У росії десятки мільйонів чоловіків призовного віку – нам є на кого спертися і з ким зустрічати ворога. Але що зможуть наші чоловіки, сидячи у себе вдома, без умілого командування, постачання та спорядження? Мобілізація – це те, що дасть їм можливість врятуватися”, – продовжують вони. 

Крім того, там посилаються на Наказ Сталіна “Про заходи щодо зміцнення дисципліни і порядку в Червоній Армії і заборону самовільного відходу з бойових позицій”, так званий наказ “Ні кроку назад”.

Вдови також закликають путіна заборонити виїзд чоловіків призовного віку за межі росії.

“І ми маємо на це повне моральне право: наші чоловіки загинули, захищаючи і цих чоловіків, але хто захищатиме нас, якщо вони побіжать?”, – підсумовують вдови росії. 

Нагадаємо, росія готує загальну мобілізацію та закриття кордонів для чоловіків віком до 65 років.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.