У США відреагували на початок “фіктивних референдумів” в Україні

У п’ятницю російська окупаційна влада розпочала проведення так званих “референдумів” у контрольованих Росією регіонах України.

23.09.2022
У США відреагували на початок “фіктивних референдумів” в Україні
Фото: умовне

“Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Херсон і Крим – це Україна. Ніякі фіктивні “референдуми” цього не змінять”, – написала у твітері США в Україні Бріджит Брінк.

Звертаючись до Ради Безпеки ООН держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що “зусилля Росії із анексії ще більшої української території є ще однією ескалацією а також запереченням дипломатії”.

НАТО засудило так звані “референдуми” і заявило, що союзники по НАТО не визнають “незаконну і неправову” анексію Криму а також окупованих Росією територій України.

 

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.