Нардепка від “Слуги Народу” Янченко написала заяву про вихід з партії через вчинок голови політсили Шуляк

Її обурив візит голови партії Олени Шуляк у шпиталь до одного з військовослужбовців, який розкритикував ініційований нею законопроєкт про реформу містобудування.

19.12.2022
Нардепка від “Слуги Народу” Янченко написала заяву про вихід з партії через вчинок голови політсили Шуляк
Фото: Галина Янченко

Про це нардепка написала на своїй фейсбук-сторінці. 

“Вчинок Олени Шуляк по відношенню до пораненого бійця — це дніщє. Прийти до захисника в госпіталь, не щоб провідати, не щоб підтримати, — а щоб позʼясовувати стосунки щодо її корупційного законопроєкту 5655 — це плювок в обличчя всім нашим воїнам, всім волонтерам, всім, хто ризикує своїм життям на передовій заради перемоги нашої країни”, – написала вона.

Депутатка заявила, що це був “далеко не перший негідний вчинок” Шуляк та звинуватила її в оббріхуванні волонтерів, шантажі депутатів та зневажанні колег.

“Перебувати в одній партії з Шуляк — це толерувати таку огидну поведінку”, – пише Янченко.

Нагадаємо, 13 грудня Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 5655 про реформування сфери містобудівної діяльності. Його критикували глави українських міст і селищ, архітектори та громадські активісти.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.