ЗСУ захопили рідкісну командно-штабну машину росіян “Сорока”

Російські десантники покинули її під час втечі.

14.09.2022
ЗСУ захопили рідкісну командно-штабну машину росіян “Сорока”
Фото: умовне

Про це повідомили в телеграм-каналі Управління стратегічних комунікацій ЗСУ.

«Росіяни кинули свою командно-штабну машину БМД-1КШ-А. Російська десантура втікала накиваючи п’ятами. Кинули техніку, перевдягались в цивільне і тікали», – зазначили в СтратКомі.

Довідка

БМД-1КШ «Сорока» – це радянська командно-штабна машина начальника штаба батальйону. Розроблена на базі бронетранспортера БТР-Д. Серій виробництво налагодили на Волгоградському тракторному заводі в 1975 році. Інколи росіяни називають цю машину КШМ-Д. БМД-1КШ-А – це модернізована версія БМД-1КШ, яку обладнали комплексом технічних засобів автоматизації та зв’язку. Також бронемашина, яку затрофеїли ЗСУ, може створювати канал супутникового зв’яку.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.