ЗСУ намагаються зачистити від росіян 30-кілометрову зону на лівобережжі Дніпра

Робота сил оборони доволі результативна.

23.03.2023
ЗСУ намагаються зачистити від росіян 30-кілометрову зону на лівобережжі Дніпра
Фото: умовне

Про це в етері телемарафону повідомила керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

“Це досить непроста робота і ускладнюється вона тим, що ворог стало ховається за мирними мешканцями, намагаючись переховувати свої підрозділи і своє базування техніки в дворах місцевих мешканців, за житловими будинками”, – сказала вона. 

Гуменюк зазначила, що ЗСУ результативно працюють на цьому напрямку. Зокрема суттєво зменшилась кількість обстрілів з боку Кінбурнської коси суттєво поменшали, оскільки українські військові уразили пункт постачання і складування боєприпасів росіян.

“Зараз вони не мають потужної підтримки, і навіть пересування суходолом для них ускладнено, оскільки ми намагаємося тримати під вогневим контролем саме той перешийок, який пов’язує материкову частину Лівобережжя з півостровом Кінбурнська коса”, – підсумувала Гуменюк. 

Нагадаємо, ЗСУ щодня знищують російську техніку в районі Кінбурнської коси.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.