ЗМІ дізнались ім’я львівського митника-псевдоволонтера

Підозрюваним у кримінальному провадженні щодо організації приватних поїздок за кордон під виглядом волонтерів виявився державний інспектор відділу митного оформлення митного поста «Рава-Руська» Назарій Донцов.

23.11.2023
ЗМІ дізнались ім’я львівського митника-псевдоволонтера

За версією слідства, він їздив за кордон та допоміг виїжджати своїм знайомим, які жодної волонтерської діяльності не проводили, інформує Zaxid.net.

Правоохоронці Львівщини повідомили, що інспектор митного поста «Рава-Руська» виїжджав у приватних цілях за кордон через систему «Шлях», куди його дані вносили на основі підробленого клопотання начальника районного ТЦК та звернення благодійної організації, яку очолює його родичка.

За даними Zaxid.net, підозру оголосили державному інспектору відділу митного оформлення митного поста «Рава-Руська» Львівської митниці Назарію Донцову.

За даними аналітичної платформи YouControl, Назарій Донцов з Рави-Руської до роботи на митниці був зареєстрований як ФОП та займався підприємницькою діяльністю у сфері роздрібної торгівлі та кафе. Працював державним інспектором відділу митного оформлення митного поста «Мукачево» Закарпатської митниці, а згодом інспектором митного поста «Рава-Руська» Львівської митниці. Володіє двома земельними ділянками в Раві-Руській.

За клопотанням правоохоронців суд обрав Назарію Донцову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 188 тис. грн застави. Також його відсторонили від посади.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.