ЗМІ дізнались ім’я львівського митника-псевдоволонтера

Підозрюваним у кримінальному провадженні щодо організації приватних поїздок за кордон під виглядом волонтерів виявився державний інспектор відділу митного оформлення митного поста «Рава-Руська» Назарій Донцов.

23.11.2023
ЗМІ дізнались ім’я львівського митника-псевдоволонтера

За версією слідства, він їздив за кордон та допоміг виїжджати своїм знайомим, які жодної волонтерської діяльності не проводили, інформує Zaxid.net.

Правоохоронці Львівщини повідомили, що інспектор митного поста «Рава-Руська» виїжджав у приватних цілях за кордон через систему «Шлях», куди його дані вносили на основі підробленого клопотання начальника районного ТЦК та звернення благодійної організації, яку очолює його родичка.

За даними Zaxid.net, підозру оголосили державному інспектору відділу митного оформлення митного поста «Рава-Руська» Львівської митниці Назарію Донцову.

За даними аналітичної платформи YouControl, Назарій Донцов з Рави-Руської до роботи на митниці був зареєстрований як ФОП та займався підприємницькою діяльністю у сфері роздрібної торгівлі та кафе. Працював державним інспектором відділу митного оформлення митного поста «Мукачево» Закарпатської митниці, а згодом інспектором митного поста «Рава-Руська» Львівської митниці. Володіє двома земельними ділянками в Раві-Руській.

За клопотанням правоохоронців суд обрав Назарію Донцову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 188 тис. грн застави. Також його відсторонили від посади.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.