Зі Львова до Німеччини евакуювали постраждалих внаслідок вибуху нафтопроводу на Франківщині

На початку цього тижня двох дорослих та двох дітей з важкими опіками доправили з лікарень Івано-Франківська до Центру термічної травми та пластичної хірургії Першого медоб’єднання Львова.

05.10.2023
Зі Львова до Німеччини евакуювали постраждалих внаслідок вибуху нафтопроводу на Франківщині

Львові медики стабілізували стан постраждалих та підготували їх до подальшого транспортування до Німеччини, повідомляє пресслужба ЛМР.

Зокрема, львівські комбустіологи прооперували 35-річного чоловіка. Пацієнт поступив із опіками дихальних шляхів та тіла. Вогонь уразив 45-50% шкірних покривів, з яких 20% – глибокі рани. Чоловікові провели операцію: змертвілі внаслідок опіку тканини видалили і частково одномоментно закрили власною шкірою пацієнта.

А вчора доправили 39-річну жінку із 30% опіків тіла. У Центрі їй очистили рани, продовжили виконувати перевʼязки та підготували до наступних етапів лікування за кордоном.

Найважчий стан – у дітей. В 11-річного хлопчика – близько 80% опіків тіла, з яких 70% це глибокі рани. У 8-річного хлопчика також близько 80% опіків. З них 75% також глибокі. Обоє – з опіками дихальних шляхів.

Спеціалісти Центру термічної травми та пластичної хірургії стабілізували стан дітей та дорослих і підготували їх для подальшого транспортування до Німеччини.

Нагадаємо, 30 вересня у селі Стримба в Івано-Франківській області близько о 17:00 стався прорив нафтопроводу, внаслідок чого розлилися нафтопродукти вздовж потічка, згодом виникла масштабна пожежа. Вогонь перекинувся на приватний будинок. Внаслідок пожежі на нафтопроводі травмувалися дев’ятеро людей.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.