Зі Львівщини на фронт відправлять ще 262 дрони

Вже завтра, 30 вересня, зі Львова на фронт поїде чергова партія дронів в межах благодійного проєкту «Пташки Перемоги».

29.09.2023
Зі Львівщини на фронт відправлять ще 262 дрони

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Олександр Тіщенко, колишній керівник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

“Впевнений, наші професійні воїни скерують їх у правильному напрямку, і в результаті вони збережуть життя не одного українського військового та знешкодять ворожі сили і техніку”, – зазначив Тіщенко.

Партію дронів отримають воїни 3 окремої штурмової бригади, 24 та 42 окремих механізованих бригад, 80 окремої десантно-штурмової бригади, одного зі стрілецьких батальйонів, а також нацгвардійці та розвідники.

“Що ж, наразі ми відправили оборонцям 1570 коптерів. Неймовірно вдячний за це усім небайдужим громадянам, меценатам та благодійникам, які підтримують Благодійний проєкт “Пташки Перемоги”, – підсумував Тіщенко.

Окрім того, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зазначив, що  1,5 млн гривень на придбання дронів пожертвувала дружина полеглого захисника України Надія.

“Велика честь для нас, що сьогодні разом з нами були також Ігор та Гавриїл, наші захисники, які віддано захищали Україну на передовій і, на жаль, отримали поранення та потребували протезування. Навіть проходячи лікування у Нью-Йорку, вони пам’ятали про побратимів й зібрали кошти на дрони для них”, – додав Козицький.

\

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.