Зі Львівщини на фронт передали 146 дронів

6 листопада в межах благодійної ініціативи «Пташки Перемоги» на потреби військовослужбовців передали чергову партію дронів. Йдеться про 146 бойових дронів, з них 10 DJI Mavic та 136 FPV-дронів.

06.11.2023
Зі Львівщини на фронт передали 146 дронів

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Ці дрони-камікадзе обладнані спеціальними передавачами, здатні літати в умовах, коли сигнал глушиться ворожим радіоелектронним сигналом. Завдяки дистанційному керуванню, оператор БПЛА бачить ворожу ціль. Це може бути склад з боєприпасами, техніка окупантів чи позиції особового складу. Таким чином ця техніка служить «очима» наших військових вдень та вночі. Закликаю соціально відповідальний бізнес якомога активніше долучатись до проєкту», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Ці дрони отримають 24 ОМБр імені короля Данила, 87 окремий аеромобільний батальйон 80 ОДШБ, 3-тя та 77-ма штурмові бригади, сили ГУР. Закупляють дрони завдяки благодійним аукціонів та внескам партнерів проєкту «Пташки Перемоги».

«За результатами 14 аукціону нам вдалось виручити 1,3 мільйона гривень. Наша ініціатива розпочалася ще на початку весни цього року і за пів року нам вдалося відправити понад півтори тисячі дронів. В основному ці «пташки» йдуть на потреби бригад зі Львівщини. Але ми передаємо їх також усім бригадам, які звертаються до нас з офіційними запитами, зокрема штурмові батальйони, ТРО, сили ССО, ГУР та інші. Кожен внесок є важливим, адже ми демонструємо обʼєднання і це дає результат», – розповів голова ГО «Добро.Дій» Ігор Дулин.

«На практиці дрони дуже дієва зброя, яка допомагає знешкоджувати живу силу противника та його техніку. Самі військові, які ним керують, перебувають далеко від позицій ворога, але все одно можуть нанести значної шкоди окупантам, а це врятовані життя наших бійців. На «нулі» дуже складно і така зброя вкрай важлива», – поділився військовослужбовець 24 ОМБр імені короля Данила Андрій.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.