Жіноча збірна України з волейболу перемогла Угорщину на старті відбору на чемпіонат Європи-2023

У другому турі українки в 5-сетовому поєдинку обіграли одного з ключових суперників, команду Угорщини.

24.08.2022
Збірна України з волейболу серед жінок

Жіноча збірна України з волейболу здобула другу поспіль перемогу на старті відбору на чемпіонат Європи-2023. Про це пише “Суспільне”.

Україна та Угорщина виграли перші матчі у відборі з однаковим рахунком 3:0 – українки обіграли Кіпр, угорки – Португалію. Лише у червні збірні України та Угорщини двічі грали між собою у групі Золотої Євроліги. Тоді Україна виграла першу гру (3:1), але другу програла (2:3) через що не вийшла до Фіналу Чотирьох.

У матчі відбору на Євро-2023 українки змогли взяти реванш за ту поразку. Перший сет залишися за угорками – 25:23, однак у другій та третій партії синьо-жовта збірна домінувала – двічі по 25:16.

У четвертому сеті Україна мала кілька матчболів, але закрити партію та гру не змогла – 26:28. Тож доля переможниць визначалася на тайбрейку, в останньому “золотому сеті”.

Україні вдалося зробити відчутний гандикап на старті – 10:5. Угорки фактично відіграли його – 11:10 на користь українок. Але у кінцівці кілька атак Олесі Рихлюк зробили різницю – 15:12 в сеті та 3:2 у матчі за Україною.

Cаме Рихлюк стала найкращою гравчинею матчу: 32 набрані очки за п’ять сетів.

Ця перемога дозволила Україні очолити таблицю відбіркової групи – 2 перемоги в двох матчах. Наступну гру українки проведуться в неділю, 28 серпня, проти Португалії.

• Відбір на Євро-2023: другий тур

Угорщина – Україна 2:3 (25:23, 16:25, 16:25, 28:26, 12:15)