Зеленський позбавив громадянства Медведчука, Козака, Кузьміна та Деркача

Їх мають також позбавити і депутатських мандатів.

10.01.2023
Зеленський позбавив громадянства Медведчука, Козака, Кузьміна та Деркача
Віктор Медведчук

Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення 10 січня повідомив, що позбавив українського громадянства народних депутатів Віктора Медведчука, Тараса Козака, Рената Кузьміна та Андрія Деркача.

За словами президента, він вирішив припинити їхнє громадянство відповідно до положень Конституції та на підставі матеріалів, які підготували Служба безпеки та Державна міграційна служба.

Додамо, що Медведчук, Козак і Кузьмін входили до забороненої фракції ОПзЖ. Нардеп Деркач — позафракційний.

Козак виїхав за кордон ще до початку повномасштабного вторгнення. Медведчука затримали та згодом передали росії в обмін на українських військовополонених. Кузьмін у жовтні отримав підозру в державній зраді та переховується від слідства.

Андрія Деркача СБУ підозрює у керуванні агентурною мережею генштабу Росії, яка повинна була допомагати окупантам захопити країну. У США вважають, що нардеп більше 10 років був активним російським агентом.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.