Засудили трьох чоловіків, які до смерті побили учасника АТО в Києві

Засуджені є громадянами Росії, Вірменії та України.

21.10.2022
Засудили трьох чоловіків, які до смерті побили учасника АТО в Києві
Фото: ілюстративне

Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

Там зазначили, що іноземців  засуджено до 15 років позбавлення волі, громадянина України – до 8 років. Вироком суду передбачена конфіскація майна в усіх трьох чоловіків. Крім того, суд частково задовольнив цивільні позови потерпілих і на їх користь з обвинувачених стягнуто моральну та майнову шкоду у сумі понад 30 млн грн.

Прокурори довели, що восени 2015 року засуджені за попередньою змовою вчинили розбійний напад на чотирьох учасників АТО, а потім заволоділи їхнім майном. Через завдані тілесні ушкодження один із потерпілих згодом помер. 

Крім того, двоє із засуджених напередодні, в парку відпочинку «Гідропарк», вчинили ще один розбійний напад на двох потерпілих, заволодівши їхнім майном.

Також прокурори довели, що ув’язнені носили та зберігали боєприпаси й вибухові речовини без дозволу.

Суд визнав трьох чоловіків винними в розбої, незаконному поводженні зі зброєю, умисних тяжких та легких тілесних ушкодженнях (ч. 2 ст. 187, ч. 4 ст. 187, ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 121, ч. 2 ст. 125 Кримінального кодексу України).

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.