Заступника директора Львівського цирку засудили за незаконні премії

У Галицькому районному суді Львова винесли вирок заступнику директора ДП “Львівський державний цирк” через зловживання службовим становищем і розтрату грошей.

09.11.2023
Заступника директора Львівського цирку засудили за незаконні премії

Чоловіка засудили на 4 роки. Вирок був оприлюднений 8 листопада, повідомляє Lviv.media.

З матеріалів справи відомо, що заступник директора цирку преміював працівників, хоча не мав таких повноважень.

“Зловживаючи своїм службовим становищем на користь третіх осіб, діючи умисно, усвідомлюючи відсутність у нього повноважень, шляхом службового підроблення наказу директора ДП «Про преміювання», який став підставою для нарахування та виплати непередбаченої законодавством та вказаним положенням премії працівнику даного підприємства у сумі 8 928 грн”, — йдеться у судовому рішенні.

Це повторювалося кілька разів. У 2017 році Голяк виписав премій на майже 19 тис. грн, у 2018 — на 56 тис., у 2019 — на понад 132 тис. грн.

Обвинувачений  свою вину на суді визнав. Пояснив, що працює заступником директора цирку понад 10 років. За словами обвинуваченого, за час роботи він підписував багато наказів щодо матеріального заохочення працівників цирку.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.