Замість системи е-квиток у Львові вводять електронну оплату проїзду

Попередньо на електронний квиток освоїли від 11 до 15 мільйонів євро.

29.09.2023
Замість системи е-квиток у Львові вводять електронну оплату проїзду

Про це повідомляє Telegram-канал “#політичний треш”.

“Дуже правильно підмічена чергова афера Садового.

Понад півмільярда гривень “освоїли” на електронний квиток, а підмінили його електронною оплатою проїзду.

Чекаємо на електронні браслети на ногах “освоювачів” коштів, які львів’яни ще й будуть змушені віддавати“, – йдеться у повідомленні.

Журналіст Андрій Маринюк на своїй Facebook-сторінці зазначив, що всі хайпанули на заяві Андрія Івановича, що, якщо електронний квиток не буде впроваджено до кінця цього року, то департамент Олега Забарило припинить своє існування.

“Звучить гарно, однак:

1. Всі попередні слова Андрія Садового і Олега Забарила чітко свідчать про грубу підміну понять, коли замість системи електронного квитка (на яку за грубими підрахунками вже освоїли від 11 до 15 мільйонів євро) львів’янам впарюють електронну оплату проїзду (яка місту могла коштувати 0 грн).

2. Була команда Берези-Журбенка, яку змінила команда Андрія Білого, яку змінила команда Забарила-Власюка. Кожна наступна звинувачує попередників у всіх можливих гріхах. Нова команда – це ще мінімум 2 роки скандалів”, – підсумував Маринюк.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.