За тиждень від коронавірусу померли 5 жителів Львівщини

З 12 по 18 вересня в області обстежили 6410 людей. З них у 2372 осіб підтвердили захворювання.

19.09.2022
За тиждень від коронавірусу померли 5 жителів Львівщини
Фото: умовне

Про це інформують у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ.

За тиждень коронавірус забрав життя 5 мешканців Львівщини. У стаціонарах лікують 414 хворих.

“Пам’ятайте про соціальну дистанцію, гігієну рук. При найменших ознаках хвороби – зверніться до сімейного лікаря”, – наголошують у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.