З України екстрадували громадянина Румунії, якого розшукував Інтерпол

Його засудили за розповсюдження наркотиків та шантаж.

10.05.2023
З України екстрадували громадянина Румунії, якого розшукував Інтерпол

На виконання доручення Міністерства юстиції України Чернівецькою обласною прокуратурою забезпечено організацію видачі 26-річного громадянина Румунії. Чоловіка затримали на території Чернівецької області ще 20 вересня 2022 року. Його розшукував Інтерпол.

“Вказаний громадянин розшукувався Генеральним секретаріатом Інтерполу з метою арешту для виконання вироку Суду Сучави від 12.02.2020, відповідно до якого чоловіка засуджено до 2 років 6 місяців позбавлення волі за незаконний обіг наркотиків та шантаж”, – йдеться у повідомленні.

Щодо іноземця провели екстрадиційну перевірку. Відтак обставин, які могли б перешкоджати його видачі, встановлено не було. Тож чоловіка відправили з ДУ “Чернівецький слідчий ізолятор” для фактичної передачі компетентним органам Румунії.

Нагадаємо, Україна екстрадує до Ізраїлю злочинця, який 10 років ґвалтував своїх дітей.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.