З училища на Львівщині відрахували студентів, які побили першокурсників

З Червоненського вищого професійного училища, що на Золочівщині, відрахували учнів, які у гуртожитку побили інших товаришів по навчанню.

11.12.2023
З училища на Львівщині відрахували студентів, які побили першокурсників

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Львівської ОДА.

Днями у мережі Інтернет розповсюдили відео, як у гуртожитку студенти старшого курсу училища, одягаючи боксерську рукавицю, по черзі били першокурсників. За фактом побиття студентів правоохоронці розпочали кримінальне провадження.

“Особи, що вчили неприпустимі дії, понесуть відповідальність перед законом після розслідування поліції, куди звернулося керівництво закладу. Крім цього, за неповагу до гідності інших учасників освітнього процесу порушники відраховані з закладу та виселені з гуртожитку”, – йдеться у повідомленні.

Також у департаменті освіти і науки Львівської ОВА зазначили, що додатково запроваджують низку заходів для запобігання та протидії цькуванню в навчальних закладах.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.