З Тернопільщини вивезено 17 тонн небезпечних хімікатів

Залишки пестицидів зберігались на складах у кількох громадах Тернопільської області.

11.12.2023
З Тернопільщини вивезено 17 тонн небезпечних хімікатів

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

“Під процесуальним керівництвом Теребовлянської та Кременецької окружних прокуратур розпочато досудове розслідування за фактом неналежного зберігання пестицидів, що загрожувало забрудненням земель відходами, шкідливими для навколишнього природного середовища (ч. 1 ст. 239 КК України)“, – йдеться у повідомленні.

Залишки пестицидів зберігались на складах Гусятинської, Борсуківської, Скориківської, Золотниківської та Шумської територіальних громад у незадовільних умовах, що не відповідали санітарним та природоохоронним нормам.

Майже 17 тонн небезпечних хімікатів упаковано та вивезено спеціалізованим підприємством для подальшої утилізації.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.