З обмороженням і переохолодженням госпіталізували 17 людей на Львівщині

По допомогу до “швидкої” через холодові травми звернулося 19 людей.

08.12.2023
З обмороженням і переохолодженням госпіталізували 17 людей на Львівщині

Про це повідомляє “Суспільне”.

40-річного Василя госпіталізували до львівської лікарні святого Луки тиждень тому з обмороженням пальців на ногах. 7 грудня чоловіку зробили операцію, лікарям довелось провести ампутацію пальців.

Василь з Івано-Франківської області, приїхав до Львова в пошуках роботи. Розповідає три дні перебував на морозі на вулиці, тоді і отримав обмороження.

“У мене два роки тому було тоже обмороження, я працював на бетонних роботах і також так врятував себе сам вдома, а тут уже не було можливості. Я думав, що вони відійдуть, натирав олією. А тут кажуть, що діла не буде, треба в лікарню, а в лікарні кажуть, що обмороження таке, що трошки запізно звернувся”, — говорить пацієнт лікарні Святого Луки Василь.

За останні 10 днів в області було 19 звернень з переохолодженням і обмороженнями, з них 17 людей – госпіталізували з різними ступенями обмороження та загального переохолодження.

“Всі відкритті ділянки тіла в холодний період закривати – рукавиці, шарфи, шапки. Ну і зрозуміло, якщо ми відчуваємо, що наші руки дуже змерзли. Якщо є поколювання, біль в кінцівках, треба перейти у тепле сухе приміщення, зняти мокрі речі і найкраще — це пасивне або легко активне зігрівання. Тобто буде неправильно, якщо у вас змерзли руки, запхати їх в гарячу воду. Це буде сильний стрес для наших тканин, це має бути звичайне тепле приміщення, теплий чай, їжа”, — каже лікар бригади медицини катастроф Ігор Марчук.

Більше половини з тих, хто отримали холодову травму були у стані алкогольного сп’яніння

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.