З маєтку Медведчука вилучили 316 предметів мистецтва

Йдеться про предмети з маєтку у Пущі-Водиці, які вилучили наприкінці жовтня — тепер журналісти отримали доступ до їхнього переліку.

02.02.2023
З маєтку Медведчука вилучили 316 предметів мистецтва

З маєтку підозрюваного у держзраді Віктора Медведчука вилучили 316 предметів мистецтва. Їх арештували і можуть конфіскувати на користь держави. Про це пише “Слідство.Інфо”.

Серед вилучених речей є як портрети Медведчука та його дружини Оксани Марченко, так і цінні речі. Наприклад, там є три роботи українсько-російського художника Івана Айвазовського.

Двоє мистецтвознавців розповіли журналістам, що вартість однієї з цих картин може становити 80-200 тисяч доларів — за умови, що картина не підроблена.

Також у Медведчука знайшли пейзаж українського живописця Володимира Орловського, який може коштувати 100 тисяч доларів, та картину українського художника-реаліста Костянтина Крижицького. Вартість робіт останнього до повномасштабного вторгнення коштували до 30 тисяч доларів.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.