Викладач коледжу на Львівщині заплатить штраф за домашнє насильство

Самібрський міськрайонний суд Львівщини визнав винним у вчиненні домашнього насильства викладача Фахового коледжу Львівського університету бізнесу і права.

22.04.2024
Викладач коледжу на Львівщині заплатить штраф за домашнє насильство

Випадок трапився ввечері 15 квітня 2024 року у квартирі, де проживає сім’я. Чоловік вчинив конфлікт із своєю дружиною, зокрема кричав на неї, шарпав за одяг, нецензурно висловлювався та кулаками кілька разів вдарив її по нирках. Жінка звернулась за допомогою до поліції, яка склала щодо чоловіка протокол про адмінправопорушення за фактом вчинення домашнього насильства, повідомляє Zaxid.net.

Обвинувачений є викладачем Фахового коледжу Львівського університету бізнесу і права. У суді потерпіла розповіла, що на час розгляду справи вони не примирились. Чоловік на засідання суду не прийшов, письмових пояснень не надавав.

Справу розглянула суддя Тетяна Кущ, яка дослідила надані матеріали та визнала викладача коледжу винним у вчиненні домашнього насильства, призначивши йому 170 грн штрафу, також він має сплатити 605 грн судового збору. Постанову ще можна оскаржити.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.