Вифлеємський вогонь миру привезли до Тернополя

Цьогоріч представники Пласту забрали вогонь із Софіївського собору в Києві.

11.12.2023
Вифлеємський вогонь миру привезли до Тернополя

Про це Суспільному повідомила координаторка акції Ярина Забчук.

Голова Пласту в області Дана Гора й голова Пласту в Тернополі Василь Цинайко привезли Вифлеємський вогонь миру до станиці. Вогонь передали митрополиту Тернопільському і Кременецькому ПЦУ Нестору.

“Сьогодні цей Вифлеємський вогонь, який вчора був привезений з Відня, а сьогодні вже у Тернополі, також буде переданий нашим військовим, нашим захисникам на передову”, — сказав митрополит.

“Оскільки цього року Різдво перенесли на стару дату, як ми колись з нашими предками святкували, то цьогоріч ми мали забирати Вифлеємський вогонь миру в Києві, щоб збільшити час на поширення серед нашої громади. Бо зазвичай, до того, ми їздили на кордон з нашими представниками і перебирали вогонь від представників скаутського руху за кордоном, або від польських харцерів“, — розповів Василь Цинайко.

Ярина Забчук повідомила, вогонь буде в домівці Пласту до початку Різдва.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.