Вперше в Тернополі лікарі відновили втрачені функції кисті двом військовим

Українські захисники отримали мінно-вибухові поранення.

21.11.2023
Вперше в Тернополі лікарі відновили втрачені функції кисті двом військовим

Про це Суспільному повідомив нейрохірург Павло Бідзіля. За його словами, операцію бійцям робили разом із київськими лікарями.

Максим Жоров із Чернігова — один із пацієнтів, якому зробили операцію в тернопільській лікарні. Боєць воював під Луганськом, де потрапив під ворожий мінометний обстріл. Після поранення бійця оперували в Києві. Він переніс 5 масштабних операцій.

“В мене було мінус 10 сантиметрів кістки, брали кістку з паху, брали нерв із правої ноги. Була втрачена частина променевого нерва. Досаджували кістку та збільшили пластиною. Зараз в мене на 5 сантиметрів коротша рука”.

Нейрохірург Петро Гудак говорить, щоб відновити функції кисті, яка нерухомо висіла, в Тернополі Максиму Жорову зробили ще одну операцію.

Зараз боєць працює над відновленням функцій кисті. Йому допомагає неврологиня Наталія Меліш. Жінка говорить будуть збільшувати навантаження та додавати силові вправи.

Реабілітацію Максим проходить тиждень.

Боєць Юрій Мороз — ще один пацієнт, якого прооперували в цьому медзакладі. Чоловік також воював на Луганщині. Там у травні цього року під час ворожого обстрілу отримав мінно-вибухове поранення.

“Рукою взагалі не рухав, був відкритий перелом, подробило кістку”.

Після поранення Юрій переніс 8 операцій. Останню зробили в Тернополі.

“З рукою вже набагато краще після операції. Надіюся, надалі буде ще краще. Пальцями вже трішки рухаю, а так то не рухав взагалі”.

Тернопільські лікарі оперували обох бійців разом з київськими нейрохірургами. Кожна операція тривала три години

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.