Волонтерам і військовим на Львівщині вручили подяки та грамоти

21 березня у Львівській ОВА відбулось нагородження волонтерів та військовослужбовців за їхню мужність і самовідданість.

22.03.2024
Волонтерам і військовим на Львівщині вручили подяки та грамоти

Керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень оголосив Подяку голови обласної державної адміністрації старшому солдату та командирові взводу 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Михайлу Варваричу, а також старшому лейтенанту, снайперові цієї ж бригади Андрію Бойчуку. Військові отримали подяки за зразкове виконання бойових завдань, особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Тарас Грень також вручив годинник «Від голови обласної державної адміністрації» молодшому сержанту – командиру 3-го розвідувального відділення військової частини А0284 Богдану Максимову.

Крім того, за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну громадянську позицію, щоденну працю задля Перемоги Почесними грамотами обласної державної адміністрації нагородили волонтерок Марту Хім’як та Ірину Семко.

«Хочу висловити щиру вдячність за вашу надзвичайну мужність, самовідданість та зразкове виконання обов’язку, що є прикладом справжнього патріотизму та відданості нашій державі. Ці подяки – заслужена винагорода за ваші здібності та незмінну відданість виконанню обов’язків. І це найменше що ми можемо для Вас зробити. Дякуємо вам за все, що ви робите для нашої країни!», – подякував Тарас Грень.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.