Вогонь згасити можна. Пох__зм – ніколи

Місяць тому у комендантську під час повітряної тривоги (!) я проводив бесіду з двома працівниками Львівської ДСНС, які п‘янючими безтурботно галасували по службовому однострою.

22.08.2023
Вогонь згасити можна. Пох__зм – ніколи

Знімати священні (для більшості пожежників) погони горе-службовці відмовились, як і дочекатись Поліції з метою роз‘яснення. Покидали погрози, помаячили зв‘язками і, сівши до не менш вмазаного водія в службову ДСНСну машину, вони втекли з місця події.

В той же день ми разом з вами публічно звернулися до обласного управління ДСНС, яке пообіцяло провести службове розслідування та дати оцінку. Місяць минув, а відповіді ні від управління, ні від самих бухариків не поступило.

Впродовж цього часу до мене надходили дзвінки від різних політиків і посадовців з проханням замнути інцидент.

Можливо з метою недопуску погіршення іміджу служби, а можливо тому що один з цих алкашів – рідний брат депутата Львівської районної ради.

Та це неважливо.

Важливо те, що ні один з числа цих аморальців не має жодного права змішувати свою ганьбу з честю службовців (чи будь то ЗСУ, чи будь то ДСНС) та плямити спиртягою форму, в якій Захисники і Пожежники щодня ллють свою кров.

Про те, що могло б статись, якби вони залитими поїхали на виклик – казати буде зайвим.

Ми не маємо на меті зіпсути репутацію ДСНС. Ми підтримуємо наших пожежників.

Але ми хочемо покарати винних, які своєю халатністю й пох__змом накинули тінь на всю славетну службу.

Обласне Управління, проведіть розслідування! Покарайте порушників. Проявіть мужність, прибравши з достойних рядів «підмазаний» непотреб.

Дякуємо за розуміння! Слава Україні!

Автор: Ігор Шолтис

Джерело

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.