Внаслідок пориву на водопроводі у центрі Львова затопило проспект Свободи

Сьогодні зранку, 12 жовтня, на проспекті Свободи у Львові трапився порив на водопровідній мережі. На місце виїхали ремонтні бригади Львівводоканалу.

12.10.2023
Внаслідок пориву на водопроводі у центрі Львова затопило проспект Свободи

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

“Аби ліквідувати порив, фахівці відімкнули подачу води у мікрорайон довкола проспекту Свободи. Також через це можливі ускладнення руху транспорту на цій частині дороги.

Як зауважили у міському департаменті житлово господарства та інфраструктури, завершити роботи та відновити водопостачання планують до 17:00. Для містян упродовж для працюватиме водовозка“, – йдеться у повідомленні.

“Центр сьогодні оминайте, будуть затори! Ремонтна бригада «Львівводоканал» вже прокинулась та готується до роботи!” – зазначили в Telegram-каналі ZAHID.WTF 24/7.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.