Влада Китаю закликала посольства у Пекіні прибрати знаки підтримки України

Деякі посольства у Пекіні розмістили вивіски із зображенням прапору України.

17.05.2023
Влада Китаю закликала посольства у Пекіні прибрати знаки підтримки України

Влада Китайської Народної Республіки звернулася до іноземних посольств у Пекіні із закликом прибрати зі своїх будівель плакати та інші знаки на підтримку України. Про це повідомляє японське агентство Kyodo з посиланням на дипломатичні джерела.

Журналісти зазначають, що посольства у Пекіні розмістили вивіски із зображенням прапору України, а також банери, зміст яких передає солідарність з Україною у її боротьбі проти російської агресії.

У МЗС Китаю назвали такі дії “політичною пропагандою” та закликали посольства “уникати провокування конфліктів між державами”, розіславши їм відповідні повідомлення 10 травня.

За даними агентства, заклики Пекіну викликали негативну реакцію з боку європейських дипломатів, тому, ймовірно, вивіски на підтримку України не зняли.

Серед країн, посольства яких вивісили проукраїнські плакати, Kyodo називає Канаду, Німеччину та Польщу.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.