Від ускладнень коронавірусу на Львівщині померли двоє людей

На Львівщині за тиждень 359 людей захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Медики зареєстрували два летальні випадки серед хворих віком 58 років та 89 років.

28.11.2023
Від ускладнень коронавірусу на Львівщині померли двоє людей

Як повідомили у Львівському обласному Центрі контролю та профілактики хвороб, за тиждень на Львівщині зареєстровували 11 тис. 143 випадків на ГРВІ проти 10 тис. 990 випадків за попередній тиждень.

Ріст захворюваності на 1,4%. А інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ, включно із COVID-19 вищий на 4,4% за епідпоріг 434,07, що відповідає середньому рівню епідемічної активності захворюваності на ГРВІ.

У структурі захворюваності діти до 17-ти років, їхня частка становить 53,4% – 5 947 осіб.

Загалом від початку епідсезону у Львівській області проти грипу вакциновано 6 320 осіб, з них 2 878 — з групи медичного та епідемічного ризику.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.