ВАКС арештував ексзаступника міністра розвитку громад Лозинського у справі про хабар у $400 тисяч

Ексзаступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василь Лозинський підозрюється в отриманні 400 тис. дол. неправомірної вигоди від організованої групи за забезпечення підписання прямих договорів щодо придбання обладнання та матеріалів для держпідприємства за завищеними цінами.

19.06.2023
ВАКС арештував ексзаступника міністра розвитку громад Лозинського у справі про хабар у $400 тисяч
Фото: Василь Лозинський

19 червня 2023 року слідчий суддя ВАКС частково задовольнив клопотання детективів НАБУ, погоджене прокурором САП, та змінив запобіжний захід колишньому заступнику Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України, якого підозрюють в проханні та одержанні 400 тис. доларів хабаря.

Василя Лозинського арештували з правом на заставу в 5 мільйонів гривень. Запобіжний захід діятиме до 17 серпня.

Якщо Лозинський внесе заставу, суд його відпустить і покладе наступні обовʼязки:

  • прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора та суду;
  • не відлучатися зі Львова без дозволу слідчого;
  • повідомляти слідчого про зміну свого місця проживання та місця роботи;
  • утримуватися від спілкування зі свідками у справі;
  • здати на зберігання всі паспорти;
  • носити електронний браслет.

Нагадаємо, 21 січня колишнього заступника міністра Василя Лозинського затримали на хабарі. Його відправили під домашній арешт. 17 лютого Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду задовольнила скаргу прокурорів і призначила ексзаступникові міністра розвитку громад та територій України Василю Лозинському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внести заставу у розмірі 50 млн грн. Його взяли під варту у залі суду.

Проте вже 21 березня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду Ярослав Шкодін відмовився продовжити арешт колишннього заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського. Його знову відправили під цілодобовий домашній арешт.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.