В Україні заборонили транслювати будь-яку музику у громадському транспорті

7 жовтня набирає чинності Закон України, який забороняє “акустичне насильство” у пасажирському транспорті.

06.10.2022
В Україні заборонили транслювати будь-яку музику у громадському транспорті

Про це повідомляє Комітет гуманітарної та інформаційної політики.

Відзавтра водіям рейсових автобусів та маршруток заборонено “відтворювати в салоні автобуса музику, звуки фільмів чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку”.

Це стосується як міського транспорту, так і приміських, міжміських, міжнародних маршрутів.

У комітеті зазначають, що заборона на шум стосується не лише кермувальників, але й самих пасажирів: водій має право висадити порушників тиші. Для прослуховування музики та перегляду фільмів чи відео люди можуть користуватись індивідуальними навушниками.

Транслювати музику в салоні, як і раніше, можна під час нерегулярних перевезень та у таксі, однак за згодою всіх пасажирів.

“Звичка багатьох водіїв автобусів та маршруток вмикати нав’язливу музику під час пасажирських рейсів не раз ставала причиною конфліктів з пасажирами”, – зауважують у Комітеті гуманітарної та інформаційної політики.

До речі, цим же законом з 7 жовтня заборонено публічне відтворення фонограм, відеограм чи кліпів російських співаків.

Інфографіка: “Простір свободи” – рух добровольців

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.