В Україні ліквідували сина представника Кадирова

У Запорізькій області ліквідували Джамбулата Заураєва — сина представника кремлівського ставленика в Чечні Рамзана Кадирова.

08.01.2023
В Україні ліквідували сина представника Кадирова

Загибель 34-річного окупанта підтвердив російським виданням його батько — представник Кадирова в Ханти-Мансійському автономному окрузі Абубакар Заураєв. За його словами, Джамбулат Заураєв воював проти України як “доброволець”.

Спікер Одеської ОВА Сергій Братчук також підтвердив смерть окупанта. Він зауважив, що Джамбулат Заураєв воював у складі так званих “TikTok-військ”. Так в Україні називають кадирівські загони окупантів за їхню пристрасть викладати постановочні відео про війну в цю соцмережу.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.