В Україні каратимуть чоловіків, які незаконно виїхали за кордон під час війни

Для цього створять законопроєкт, оскільки наразі не передбачено жодних покарань для людей, які повернулись в Україну після незаконного перетину кордону.

25.05.2023
В Україні каратимуть чоловіків, які незаконно виїхали за кордон під час війни
Фото: умовне

Про це в інтерв’ю «РБК-Україна» сказав міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

За його словами, наразі законодавство не передбачає покарання для тих, хто нелегально виїхав з України. Але після закінчення війни може з’явитися відповідний закон.

Клименко припустив, що документ мають спільно розробити уряд та парламент. Насамперед потрібно вивчити міжнародний досвід.

«Яким чином поводитись з нашими громадянами, які порушили закон вже один раз. Вони мають відповісти за порушення закону. Я думаю, кожен громадянин цього хоче і зрозуміє державу, якщо будуть якісь обмеження щодо подальшого пересування цих громадян як мінімум за кордон», — зазначив Клименко.

Нагадаємо, на час воєнного стану чоловікам від 18 до 60 років заборонено виїжджати з України, крім певних винятків.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.