В Івано-Франківську судитимуть офіцера Нацгвардії, який побив строковика

Йому загрожує до 12 років ув’язнення.

16.05.2023
В Івано-Франківську судитимуть офіцера Нацгвардії, який побив строковика
Фото: ДБР

Про це повідомили в Державному бюро розслідувань.

“В середині квітня в мережі Інтернет з’явилося відео, на якому офіцер нецензурно лається та б’є військовослужбовця. До розслідування інциденту відразу приступили працівники ДБР. Як з’ясувало слідство, офіцер застосував силу до підлеглого після того, як солдат зробив йому зауваження за ненормативну лексику. Фігурант кілька разів вдарив військовослужбовця”, – йдеться у повідомленні.

Офіцера обвинувачують у застосуванні насильства щодо підлеглого, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 426-1 КК України). За скоєне йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.

Обвинувальний акт щодо офіцера вже скерували до суду.

Нагадаємо, 18 квітня у мережі поширили відео, на якому офіцер Нацгвардії з Івано-Франківська побив строковика. Йому повідомили про підозру у перевищені службових повноважень.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.