Упродовж останніх трьох днів на Львівщині знесли ще 10 радянських пам’ятників

Львівська область активно позбавляється памʼятників монументальної пропаганди ворога.

22.06.2023
Упродовж останніх трьох днів на Львівщині знесли ще 10 радянських пам’ятників

Про це повідомили у обласній військовій адміністрації.

Так, в Золочівському районі 20-21 червня демонтували чотири памʼятники солдатам радянської окупаційної армії. Один з них був у селі Червоне Золочівської громади, а також приземлили ще три монументи в Поморянській громаді — в селах Жуків, Поляни та Ремезівці.

21 червня обʼєкти радянської пропаганди демонтували в селах Чишки, Старе Село та Миколаїв Давидівської громади Львівського району.

Сьогодні ще один обʼєкт демонтували на Золочівщині, в селі Єлиховичі.

На території Червоноградського району, в Сокальській громаді декомунізували ще два памʼятники, а саме в селах Стенятин та Перетоки.

За даними ОВА, загалом від початку нинішнього року демонтували 80 таких об’єктів.

«Цей процес, який ми бачимо сьогодні, набрав вже таких обертів, що його не зупинити. Ми маємо бути і точно будемо першою областю в Україні, яка завершить декомунізацію. Сьогодні, від початку року демонтували 80 обʼєктів монументальної пропаганди ворога. Я дякую громадам, які активно очищують свій громадський простір від цього непотребу», – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Фото: Олег Радик

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.