Українці просять врегулювати джипінг у Карпатах

Із 25 000 голосів, необхідних для розгляду створеної петиції, станом на 16:00 13 вересня зібрано понад 11 500.

13.09.2022
Українці просять врегулювати джипінг у Карпатах

Щоб зменшити школу довкіллю від джипінгу, авторка петиції Христина Жук пропонує:

  • Врегулювати використання транспортних засобів в Карпатах шляхом видачі платних ліцензій на цей вид діяльності. Така практика поширена у деяких країнах.
  • Виділити окремі маршрути для джипінгу та розробити маркування доріг та територій, де в’їзд на транспорті підвищеної прохідності заборонений без відповідної ліцензії.
  • Штрафувати за в’їзд на територію заповідників без ліцензії, а при повторному порушенні — конфісковувати транспортний засіб, а також притягувати порушників до кримінальної відповідальності.
  • Отримані від ліцензій кошти спрямувати на посилення охорони заповідників.

“Під джипінгом мається на увазі пересування на транспорті підвищеної прохідності: джипах, ендуро-мотоциклах, квадроциклах, багі тощо”, – пояснює Христина Жук.

Відзначимо, що в Україні джипінг заборонений на території природних заповідників, заповідних зон біосферних заповідників, заповідних зон національних природних парків та ландшафтних парків кількома нормативними актами. Зокрема, законом про природно-заповідний фонд України.

“Про війну, але не з руzzнею. А війну з всіма тими, що руйнують наші Карпати і їздять на джипах, ендуро-мотоциклах, квадроциклах, багі тощо. Поки ми тут всі разом в єдиному пориві робимо все можливе, для наближення нашої перемоги й збереження життю наших воїнів, ці персонажі продовжують руйнувати гори.

Аргументи у них звичайно дуже топові, як для мислячої людини. Починаючи від “Ви просто не можете купити собі джіпа, тому заздрите” і до “Кококо, я імєю право”. Ти маєш право віддати свого прохідного звіра на війну, і ще сказати дякую, що маєш можливість так допомогти, а не сам їхати на війну.

Перший крок до наведення порядку в цьому питання: це ввести процедуру ліцензування на переміщення горами. А для цього потрібно підписати петицію. Якщо петицію про еротику і її легалізацію підписали і потім передали на опрацювання КабМіну, то петицію про секс з цими “красенями”, я думаю теж можна підписати”, – коментує у фейсбуці волонтер Володимир Притула.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.