Українським захисникам передали ще 132 дрони зі Львівщини

Вчора, 7 серпня, для українських захисників і захисниць у межах проєкту «Пташки Перемоги» передали дрони.

08.08.2023
Українським захисникам передали ще 132 дрони зі Львівщини

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, серед них 110 – це FPV-дрони (бойові) , 21 – дрони Mavic (розвідувальні) різних комплектацій та 1 дрон Matrix 300 RTK з додатковою камерою. Їх отримають 80-та ОДШБ ЗСУ, 24-та ОМБ ім. короля Данила, 67-ма ОМБ ЗСУ, 7-ий та 12-ий прикордонні загони, а також підрозділ контррозвідки СБУ.

Окрім того,  передали також 3 комплекси управління FPV-дронами.

«Дякую підприємцям, небайдужим людям за те, що ви підтримуєте наших військових. Кожен дрон – це врятоване життя українського військового і наша більша перевага над ворогом. Дякую за спільну роботу – разом ми єдині і сильні! Дякую нашим захисникам і захисницям за те, що боронять український фронт», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Під час події військовослужбовці 24 ОМБ ім. короля Данила вручили Максиму Козицькому подяку від бригади – за підтримку та сприяння у проєкті «Пташки Перемоги».

Довідково:

Ініціативу «Пташки Перемоги» започаткували у березні 2023 року. Відтоді на передову відправили уже 880 безпілотників. Загальна мета – 1000 безпілотників для ЗСУ.

Проєкт реалізують у співпраці з начальником Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександром Тіщенком, засновником БО «Добро.Дій» Ігорем Дулиним. Партнерами виступили АТ «Львівгаз» та БФ «Support Ukraine», Український фонд розвитку / Ukrainian fund of development, Благодійний фонд «БО «Добро для України», Компанії HomeGroup, «Спокій», Благодійний фонд сім’ї Доскіч, «Галицька свіжина», волонтер Ольга Тесляк, Адвокатське об’єднання «Марусяк і партнери», Андрій Побурко.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.