Український виконавець Мар’ян Шуневич відзначає 45-річчя своєї творчої діяльності

4 листопада у Львівській національній філармонії ім. Мирослава Скорика відбувся концерт з нагоди 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича у цій концертній установі.

07.11.2023
Український виконавець Мар’ян Шуневич відзначає 45-річчя своєї творчої діяльності

Впродовж чотирьох з половиною десятиліть цей видатний співак, соліст легендарного ансамблю «Ватра», тріо «Світлиця», гурту «19 клас» творив і творить на сцені філармонії, примножуючи її славу, збагачуючи своїм талантом і піснями скарбницю національної культури, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Незабутнім є «ватрівський» період творчості Мар’яна Шуневича, коли у 80-х роках вони разом з Ігорем Білозором та всім колективом своєю сміливою творчою і громадянською позицією відстоювали право професійних співаків виконувати пісні українською мовою. Вірним своїм переконанням артист залишався завжди, гідно презентуючи українську пісню і в Україні, і за кордоном. Від початку російсько-української війни у 2014 році митець виступав у концертах для військовослужбовців, ветеранів і внутрішньо переміщених осіб. Від часу повномасштабного вторгнення росії в Україну Мар’ян Шуневич бере участь у численних благодійних програмах на підтримку Збройних Сил України, зокрема в одному з найпотужніших мистецьких волонтерських проєктів «Музика заради життя», який реалізовується за організаційної підтримки Львівської обласної військової адміністрації.

У концертній програмі «Осінній сонет» виступили гурти «Ватра 80-х» та «19-й клас», співачка Анастасія Чубінська. У виконанні Мар’яна Шуневича прозвучали і нові, й улюблені вже кількома поколіннями пісні. Поетичним словом вітав ювіляра заслужений працівник культури України Богдан Стельмах, співавтор багатьох пісень, що є в репертуарі співака. Славетних львівських митців пов’язують довгі роки плідної творчої співпраці і щирої дружби.

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію національного пісенного мистецтва та з нагоди 45-річчя творчої діяльності у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика народного артиста України Мар’яна Шуневича відзначено подякою начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.