Український омбудсмен порвав членський квиток Європейського інституту на знак протесту

Один із членів правління інституту незаконно вивіз до росії двох українських дітей.

08.02.2023
Український омбудсмен порвав членський квиток Європейського інституту на знак протесту
Скріншот

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що виходить зі складу Європейського інституту омбудсмана і написав туди відповідного листа.

Рішення він пояснив тим, що один із членів правління інституту незаконно вивіз до росії двох українських дітей, які через російську агресію перебували в Австрії. Це зробив генеральний секретар, член правління ЄІО доктор Йозеф Зігеле. Лубінець зазначив, що проти нього розпочате офіційне розслідування.

Лубінець також порізав свій членський квиток організації.

Дії Зігеле він назвав порушенням Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, які мають ознаки геноциду, оскільки дітей могли вивезти примусово.

За словами українського омбудсмана, в ЄІО не провели внутрішнього розслідування та не наклали санкції на Зігеле, а президент організації не відповів на запити Лубінця.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.