Українських студентів запросили на навчання до Індонезії

16 лютого начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні Аріфом Мухаммедом Басалама.

16.02.2024
Українських студентів запросили на навчання до Індонезії

Це – перший візит високоповажного гостя на Львівщину, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Насамперед хочу подякувати за теплий прийом. Ми відкрили наше посольство у Києві у 1994 році і воно ніколи не закривалось, окрім перших днів повномасштабного вторгнення приблизно на 2 місяці. 17 серпня 2023 року я вручив вірчі грамоти Президенту України і це символічна для нас дата, адже 17 серпня – День нашої незалежності. У політичному плані я постійно наголошую, що ми поважаємо територіальну цілісність України. Я чекаю на розширення наших економічних, соцкультурних зв’язків», – наголосив Аріф Мухаммед Басалама.

Очільник області подякував гостям за підтримку України у надскладний час її боротьби з агресором та закликав до розширення співпраці, зокрема економічної.

«Дякую за візит. Для нас велика честь приймати таких шанованих гостей із дружньої країни. Індонезія – одна з найбільших країн Азії, яка перша чітко заявила на чиїй вона стороні. Президент країни одним з перших приїхав і підтримав нашу державу. Дякую за позицію і допомогу, яку надаєте, підтримку на міжнародному рівні. Ми також хотіли б поглиблювати наші зв’язки, зокрема створювати спільні підприємства, відтак запрошуємо ваш бізнес до співпраці. Теж стосується і студентської молоді, адже Львівщина має прекрасне освітнє середовище, яке дає гарні знання у різноманітних галузях», – зазначив Максим Козицький.

Як розповів Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Аріф Мухаммед Басалама, після початку повномасштабного вторгнення індонезійські студенти покинули Україну, але, висловив сподівання, що це тимчасово. Натомість запросив українських студентів на навчання в Індонезії. Зараз індонезійська рада співпраці пропонує таке навчання з наданням стипендій іноземним студентам.

«Ми надіємось, що в майбутньому більша кількість українських студентів буде навчатись в Індонезії і завдяки цьому стосунки між двома державами міцнішатимуть», – зазначив він.

Аріф Мухаммед Басалама також додав, що Індонезія зацікавлена у встановленні співпраці між бізнесом обох країн та присутності українського бізнесу в Індонезії.

Також очільник області в межах зустрічі запропонував низку проєктів, куди вже сьогодні можна залучити індонезійський бізнес, який хоче докластися до соціальної складової Перемоги України.

«Це низка об’єктів, які є важливими для соціальної інфраструктури Львівщини. Це проєкти пов’язані з реабілітацією, наданням медичної допомоги дітям, освітою, вартістю від мільйона до 5 мільйонів доларів. Більшість у процесі реалізації та співфінансуються коштом обласного бюджету, проте зі зрозумілих причин цього недостатньо. Можливо є бізнес, який захоче в такий спосіб зробити соціальний внесок у нашу перемогу. Це буде величезна допомога для нас», – додав Максим Козицький.

Також гість ознайомив присутніх із політичною ситуацією в Індонезії.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.