Українські військові показали захоплений ворожий зенітний комплекс “Оса”

Під час контрнаступу на Харківщині бійці ЗСУ захопили транспортно-заряджальну машину (ТЗМ) зенітного ракетного комплексу «Оса-АКМ».

12.09.2022
Українські військові показали захоплений ворожий зенітний комплекс “Оса”

Світлини з трофейною технікою опублікували на сторінці Ukraine Weapons Tracker у твітері.

Як пише Мілітарний, поруч з машиною серед лісу росіяни зберігали зенітні ракети у транспортно-пускових контейнерах, які були складені та накриті гіллям для візуального маскування від БПЛА.

Від базового шасі зенітного комплексу трофейна транспортно-заряджаюча машина зовні відрізняється відкритим корпусом зі зсувною тентованою кришкою над вантажним відсіком корпусу.

ТЗМ на тривісному колісному шасі БАЗ-5937 призначена для транспортування дванадцяти зенітних керованих ракет (ЗКР) та забезпечення заряджання пускових установок ЗРК «Оса-АКМ» цими ракетами за допомогою крана-маніпулятора.

«Оса-АКМ» – автоматизований зенітний ракетний комплекс. Він всепогодний та призначений для прикриття сил і засобів військ у всіх видах бойових дій. Комплекс протиповітряної оборони оснащений шістьма зенітними керованими ракетами 9М33М3.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.