Ухилянт з Закарпаття намагався втекти з України з фейковим штампом про проживання в Італії

Його зупинили на кордоні зі Словаччиною.

17.05.2023
Ухилянт з Закарпаття намагався втекти з України з фейковим штампом про проживання в Італії
Фото: умовне

Про це повідомляє Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України.

У пункті пропуску «Ужгород» прикордонники затримали тридцятирічного закарпатця, що прямував на виїзд з України до Словаччини. 

Чоловік надав на контроль паспорт, у якому було проставлено відмітки про постійне проживання в Італії. Під час перевірки прикордонники встановили, що відмітки підроблено. 

“Чоловік зізнався, що фейкові штампи йому допомогла проставити третя особа, яка проживає закордоном. Така послуга коштувала закарпатцеві 3000 доларів США”, – зазначають у відомстві. 

На місце події викликали співробітників Національної поліції, чоловіка затримали. Його підозрюють у кримінальному правопорушенні, передбаченому ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.