У Зеленського відповіли на позицію Угорщини щодо арешту путіна

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк відреагував на небажання Угорщини заарештовувати путіна. За його словами, країна продовжує обнуляти свою репутацію.

24.03.2023
У Зеленського відповіли на позицію Угорщини щодо арешту путіна

Про це Подоляк сказав в етері телемарафону.

“До речі, сьогодні ще раз Угорщина проявила себе. Вони можуть казати все що завгодно, це питання чи хочуть вони дотримуватись правил”, — наголосив Подоляк.

Він зазначив, що світ та міждержавні відносини не є абстракцією. За словами радника, країни, які підписують певні документи, мають виконувати взяті на себе зобов’язання.

“Тобто Угорщина продовжує обнуляти свою репутацію, а після цього вона буде мати інші складнощі щодо спілкування у ЄС. Мова про кредити та гроші, ринки збуту і загалом зниження репутації”, — додав Подоляк.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.