У топ-10 Apple Music вперше потрапили виключно українські пісні

Українські пісні вперше зайняли усі десять позицій рейтингу українського Apple Music.

07.09.2022
У топ-10 Apple Music вперше потрапили виключно українські пісні

Про це 5 вересня повідомило видання “Ґрунт” у Telegram-каналі.

“У ТОП-10 українського Apple Music виключно українські пісні! Ось так наші хіти витіснили низькосортну музику з-за порєбріка”, — пишуть у повідомленні.

Перше місце посів український реп-виконавець Skofka з композицією “Чути гімн”. На другому — виконавець CHEEV з “Гарно так”, а на третьому – гурт “100лиця” разом із ‎SKYLERR з композицією “Вечорниці”. Переможці Євробачення-2022, гурт Kalush Orchestra, двічі увійшов у список — з переможною піснею “Stefania” та спільним треком зі Skofka “Додому”.

Рейтинг пісень, що прослуховують на території України, зазвичай критикують через наявність великої кількості російських пісень.

Послухати плейлист можна тут.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.