У Тернополі ув’язнили директора будівельної компанії

Директор будівельної компанії розтратив 3 мільйони 853 тисячі гривень коштів пайовиків з будівництва житла.

09.04.2024
У Тернополі ув’язнили директора будівельної компанії

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

“Між директором будівельної компанії та довірителями впродовж 2006-2007 років укладені договори про пайову участь у фонді фінансування будівництва житлового будинку по вулиці Галицька,7 у Тернополі, який планували здати в експлуатацію у 3 кварталі 2008 року. Проте кошти, внесені вкладниками за будівництво вказаного будинку, витрачались забудовником на зведення інших приміщень у Великій Березовиці та Хмельницькому, а будівлю по вулиці Галицькій, 7 так і не завершили до цього часу”, — йдеться у повідомленні.

Суд визнав чоловіка винним у розтраті майна в особливо великих розмірах й призначив йому покарання у вигляді 12 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки та з конфіскацією всього майна, що є у його власності.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.