У Тернополі декомунізували будинок культури “Залізничник”

З початком повномасштабного вторгнення в Україні розпочалася нова хвиля декомунізації.

06.10.2022
У Тернополі декомунізували будинок культури “Залізничник”

5 жовтня у Тернополі демонтували радянську вивіску із БК “Залізничник”. Про це повідомляє місцеве видання “Файне місто”.

Будівля, яка зведена ще у 50-тих роках, знаходиться на проспекті Степана Бандери, що практично у самому центрі.

Чому символіка так довго нікому не “різала очі” невідомо, адже у Тернополі вже знесли найбільші символи радянщини – літак МІГ-17 та пам’ятник Пушкіну.

До слова, “Будинок залізничників” нещодавно продали на аукціоні за 32 мільйони гривень. Його придбало ТОВ “Адр-транс-груп” зі Львова.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.