У селі на Львівщині декомунізували ще один пам’ятник

Комуністичний монумент частково демонтували у селі Велика Сушиця Хирівської ТГ.

22.12.2023
У селі на Львівщині декомунізували ще один пам’ятник

Рішення про демонтаж об’єкту тоталітарного режиму в селі Велика Сушиця прийняли 14 грудня 2023 року на сесії Хирівської міської ради.

Зокрема, вдалось знести лише верхню частину пам’ятника, оскільки під час демонтажу зясувалось, що нижня частина закріплена металевими сваями. Отож роботу обіцяють продовжити вже найближчим часом.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.